Desert Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sivatagi Birodalom
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegő Csati
Blabla részleg
Top posting users this month
No user
Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Vendég Pént. Dec. 08, 2017 6:17 pm

» Oldal hírei
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Admin Szomb. Júl. 15, 2017 7:09 pm

» Az Új Föld földrajza/ gazdasága
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Admin Szomb. Júl. 08, 2017 2:02 pm

» Kelet birodalmának társadalmi felépítése
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Admin Hétf. Júl. 03, 2017 12:26 pm

» A Birodalom területe
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Admin Kedd Aug. 02, 2016 11:38 am

» Világunk kialakulása, története
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Admin Kedd Aug. 02, 2016 11:05 am

» Skins FRPG
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Vendég Vas. Ápr. 24, 2016 7:55 pm

» INFINITY MARVEL FRPG
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Admin Hétf. Márc. 28, 2016 9:06 pm

» Welcome to hell
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeby Admin Hétf. Márc. 28, 2016 8:51 pm


 

 Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés

Go down 
SzerzőÜzenet
Bassam Al Zaghar
Király
Bassam Al Zaghar


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2016. Jan. 02.
Kor : 74
Tartózkodási hely : Garamantes városa

Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  Empty
TémanyitásTárgy: Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés    Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeSzer. Feb. 10, 2016 7:49 pm

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy az oldal egy kis fejlesztést kapjon.

Szeretném tudni mi az amit hiányoltok, esetleg mesék, kalandok, egyéb dolgok.

Mikről olvasnátok még szívesen, mi nem érthető, mit részletezzek még... stb


Ilyen és ehhez hasonló dolgokra vagyok kíváncsi, hogy mi a ti véleményetek.


A válaszokat előre is köszönöm!

Bassam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés    Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimePént. Feb. 12, 2016 2:54 pm

Én a ferrarimárkajelzésű hiper gyors mutáns tevéket hiányolom, melyeknek 8 lába van és 200-al futnak a sivatagban Very Happy
De amúgy semmi új
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés    Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimePént. Feb. 12, 2016 3:52 pm

Gondoltam, fel hozom a dolgot, mint ötlet, és lehetne egyszer egy olyan, hogy más birodalmak, mert ha jól tudom nem csak ez a birodalom létezik, így lehet másut is játszani. Illetve, lenne egy olyan is, hogy külön helyszin a lakásoknak, otthonok nak, ahol vagy mindenki maga nyit topikot a lakrészének, vagy kérhet is. Meg eszembe jutott, hogy rá kérdezzek, hogy ebben a világban van-e ünnep, vagy nincs.
Nekem, most csak ennyi jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés    Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimePént. Feb. 12, 2016 5:37 pm

Én hiányolom oldalról az aktív topic-ok listáját, lehetőleg azt a fajtát, ami statikus, és a fényújságos megoldás Smile
Vissza az elejére Go down
Bassam Al Zaghar
Király
Bassam Al Zaghar


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2016. Jan. 02.
Kor : 74
Tartózkodási hely : Garamantes városa

Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés    Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2016 8:36 pm

Amir - nem lesznek gyorshajtásos tevék xD

Eva - Tervbe van véve más birodalmak megjelenése, de amíg nincs meg egy bizonyos társadalmi alap a jelenlegi birodalomba, addig nem szeretnék behozni új birodalmat. Az ok pedig nem más, mint hogy szétaprózódnánk, így is vannak olyanok, akik szűkösebben mozognak, egy újabb birodalommal ez csak még jobban szűkülne számukra.
Lakások, otthonok én személy szerint feleslegesnek tartom, hiszen jelenleg is szabad topic nyitás van. Az adott játékok pedig a témakörön belül kerülnek archiválásra, így nem keveredik pl a sivatagi, a városival.
Ünnepek ugyan úgy vannak, de majd kicsit ráfekszem a témára, hogy valami konkrétabbakat is behozzunk akkor Smile


Armel- én kerestem a fényújságosat , de sajnos nem találtam meg :/ Csak olyan van, ami felsorolja, az meg olyan furán festett. Pedig tudom, hogy volt olyan, amit te hiányolsz, és nem értem hová lett, mi lett vele
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés    Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2016 9:40 pm

Pont, hogy a nem fényújságosat szeretem! XD
Na mindegy....megoldom így is végül is Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés    Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdés/óhaj /sóhaj felmérés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Desert Empire :: Általános tudnivalók :: Hírek , Újdonságok-
Ugrás: