Desert Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sivatagi Birodalom
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csevegő Csati
Blabla részleg
Top posting users this month
No user
Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Vendég Pént. Dec. 08, 2017 6:17 pm

» Oldal hírei
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Admin Szomb. Júl. 15, 2017 7:09 pm

» Az Új Föld földrajza/ gazdasága
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Admin Szomb. Júl. 08, 2017 2:02 pm

» Kelet birodalmának társadalmi felépítése
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Admin Hétf. Júl. 03, 2017 12:26 pm

» A Birodalom területe
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Admin Kedd Aug. 02, 2016 11:38 am

» Világunk kialakulása, története
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Admin Kedd Aug. 02, 2016 11:05 am

» Skins FRPG
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Vendég Vas. Ápr. 24, 2016 7:55 pm

» INFINITY MARVEL FRPG
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Admin Hétf. Márc. 28, 2016 9:06 pm

» Welcome to hell
 Oldal hírei I_icon_minitimeby Admin Hétf. Márc. 28, 2016 8:51 pm


 

  Oldal hírei

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2015 4:13 pm

Oldalunk híreit itt olvashatjátok. Nézzetek be többször !
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeVas. Jan. 03, 2016 1:44 pm

Üdvözlök mindenkit az oldalon!

Az oldal mai nappal kitárja kapuit. Ha bármilyen kérdésetek, észrevételetek van írjatok bátran , és kérdezzetek.
Az esetleges fennakadások miatt elnézéseteket kérem, és igyekszem javítani , ha valahol valami nem megfelelően működik.

Az oldal így egyelőre tesztjelleggel működik, előfordulhatnak kérdések felvetése miatt változtatások, de mindenről értesítést fogtok kapni.
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2016 7:49 pm

Sziasztok!

Mai nappal új részleg alakult Genetikai ötletelő néven
https://desertempire.hungarianforum.com/t52-genetikai-otletelo#69


Genetikai tulajdonságok a neolitáknál találhatóak. Ennek leírását megtalálhatjátok maga a fajnak a kifejtésénél. Ezen topikot pedig azért hoztam létre, hogy ha valakinek valami ötlete támad azt megossza mindenkivel, mert bárkinek a hasznára válhat.


Mire is gondolok pontosan:
Ugyebár 2. lépésként van lehetőség arra, hogy ha van kedve a játékosnak, akkor választhat egy - egy állatfajt a felsorolt nagy fajkategóriákon belül, pl macskák: oroszlán, madarak: pingvin, rovarok:katicabogár...stb

Majd akár a továbbiakban lehet az adott állatra jellemző dologgal kapcsolatban kitalálni valami genetikai tulajdonságot.

pl. rovarok-> katicabogár -> női karaktereknél pöttyösség, vagy kitin páncél ami akár pajzsként funkcionálhat.

Remélem sikerült jól összefoglalnom,hogy pontosan mire is használhatnánk ezt a topikot.
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2016 7:26 pm

Sziasztok!

A mai nappal bővült, pontosításra került pár dolog:
- emberek leírása bővült a rabszolgasággal
- a félvérek kiegészítésre kerültek, és szinte ugyan ez a leírás került be a neolitákhoz, hogy hogyan is viszonyul egymáshoz a két faj, mi megengedett, és mi nem az.

Bárkinek kérdése támadna keresse Bassamot pm be!
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2016 9:25 pm

Sziasztok!

A mai nappal oldalunk szabályzata kiegészítésre került! Kérem, hogy mindenki olvassa el!

Határidők
- Rossz regisztrációs név esetén 2 napja van az illetőnek korrigálást kérni, ha nem történik meg a karakter törlésre kerül.

- Karakterlapok megírására 2 hét áll rendelkezésetekre. Hosszabbítást természetesen lehet kérni. 2 hét után a karaktert pm -be figyelmeztetjük, majd újabb 2 hét türelmi időt kap. Ha addig se jelentkezik, akkor törlésre kerül. 1 hónap elteltével a befejezetlen karakterlapok az archívumba kerülnek.

-Ajánlott, korlátozott számú karakter előfoglalása 2 hétig érvényes. Ha ez idő alatt nem készül el a karakter lapja, akkor a foglalása törlésre kerül, és a karakter újabb 2 hét türelmi időt kap lapjának megalkotására, ha hosszabbítás kér.
Az ajánlott, korlátozott karakter felszabadulás után szabad préda az érdeklődők számára; Viszont ugyanattól személytől újabb foglalást nem áll módunkban elfogadni adott karakterre.
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Bassam Al Zaghar
Király
Bassam Al Zaghar


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2016. Jan. 02.
Kor : 74
Tartózkodási hely : Garamantes városa

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2016 8:48 am

Sziasztok!

2, 3 nap erejéig pm be vagyok csak elérhető. Ezen kivül megkérek minden kedves régi, illetve új tagot, hogy fontos dolgokat, kérdéseket, foglalásokat pm be tegye fel , mert chaten elveszik, nem látom meg stb.

Előfoglalásokat pedig mostantól csak is pm be fogadok el, ha valaki ilyen karaktert szeretne, és nem küld pm et, akkor a karakter továbbra is szabad, amíg valami más le nem foglalja.

Ne lustálkodunk kérem szépen, hanem 3,4 szót pötyögjünk be.

Megértéseteket köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2016 5:07 pm

Sziasztok!

Mai nappal a csoportokat kibővítettem, illetve ezáltal hozzá igazítottam a jogosultságaitokat.

Másik újdonság, hogy a játék tér is osztódott, illetve új helyek jöttek létre. Elsőre , amit teljesen új az a Rendek titkos bázisainak a helye. Nos ezt a részt mindenki láthatja , viszont csak az adott csoportok tudnak benne játszani egymással, terveket szőni stb. Reméljük számbelileg is meghozza az embereket bele Smile

Az elkövetkezendő hetekben pedig várható lesz még pár pontosítás, ehhez kérném is a segítségeteket. Hogy mire gondolok? Itt volt ugye a hárem ügye, ami sok kavarodást okozott, tehát olyan dolgokban kérek úgy mond részemre való felhívást intézni, hogy pontosan mi nem világos a világban, mit részletezzek esetleg meg. Mind ezt lehet az erre kijelölt topikba továbbra is beírni, vagy pm be jelezni. Én ezeket előre is köszönöm

Utolsó nagy változás, ami húsvét környékén várható reményeim szerint végre egy új skin lesz a kapott szép új fejlécünkhöz, amit már láttak páran. Tudom, tudom piros, vakít, de majd igyekszem vissza szorítani Wink

Addig is óhaj, sóhaj , kérdés, felvetés stb van pm ben megtaláltok bármikor, és további jó játékot !
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Bassam Al Zaghar
Király
Bassam Al Zaghar


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2016. Jan. 02.
Kor : 74
Tartózkodási hely : Garamantes városa

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2016 1:12 pm

Sziasztok

A mai napon itt ott bővültek a leírások hol apróbb, hol nagyobb kiegészítésekkel
- neoliták fiziológiája
- neoliták csontpengéje (Genetikai változásokon belül találjátok)
- neoliták szaporodása
- neolitáknál az állatok közé bekerültek a rágcsálók
- hárem leírása
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2016 11:48 am

SZiasztok!

A mai napon új részleg nyílt az alkotásokon belül,ahová is lehet kódokat gyűjteni, tenni a többiek számára, részére.

Mindenki nyithat kedvére topikokat a nevével, annyit kérnék, ha a kódok nem sajátok, akkor krediteljétek, hogy kitől van, ha a kód esetlegesen nem tartalmazná.
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Bassam Al Zaghar
Király
Bassam Al Zaghar


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2016. Jan. 02.
Kor : 74
Tartózkodási hely : Garamantes városa

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeVas. Május 01, 2016 10:22 am

Sziasztok!

Én próbálkoztam ezzel azzal, de ahogy nektek is írtam én magam kevés vagyok ahhoz, hogy életet verjünk az oldalba. Sajnos továbbra is azt mutatja a tapasztalat, hogy nem írtok egymásra, nem kezdtek játékot, ami azért lássuk be fontos alapköve az oldalnak. Én továbbra is szívesen játszom bárkivel , de ha hajlandóság sincs arra, hogy egymásra írjatok, olyanokra azért , akiket láttok, hogy belépegetnek, akkor tök felesleges ez az egész , és én ha bele gebedek is, akkor se fog változni.

Nagyon sokat gondolkoztam, és tényleg nem szerettem volna feladni, de még is rákényszerülök.

Így itt és most megköszönném a kitartó embereknek a biztatást, hogy itt voltak. Voltak akik próbálkoztak játékot kezdeni mind a mai napig is. Én kötelezni nem szoktam, és nem is fogok soha senkit. A való életet is megértem, de a mellette lévő semmit tevést, karakter elvállalásokat, amiket végül nem törődnek , nem játszanak, már nem tudom.Olyan ez, mint a kis herceg és a róka esete.

Mindenkinek további sok szerencsét, jó játékot, és még egyszer köszönöm a kitartóknak.

Talán egyszer újra indítom a dolgokat , de nem hiszem, hogy ez mostanában lenne.

Sziasztok
Vissza az elejére Go down
Bassam Al Zaghar
Király
Bassam Al Zaghar


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2016. Jan. 02.
Kor : 74
Tartózkodási hely : Garamantes városa

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2016 5:46 pm

Sziasztok

Tudom,hogy ígértem, neki is fogtam annak, hogy újra nyitunk. De sajnos a való életbe úgy alakultak, és jelenleg is alakulnak a dolgaim, hogy munkahelyen túl terhelt vagyok, folyamatosan túlórázom, agyilag zokni vagyok a nap végére. Sír a szívem az oldalért, értetek, de mint felelős admin , így jelenleg nem látom értelmét, hogy neki fussak, mert alig lenne rátok, az oldalra időm Sad

Ha változik a helyzetem, és alakul vissza minden a helyes irányba, akkor nyitunk és mennek az értesítések.

Még egyszer sajnálom,hogy így alakult. Sad
pm be továbbra is elér, aki szeretne Wink
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeCsüt. Jún. 29, 2017 7:58 pm

Sziasztok!

Ahogy már kis chaten is emlegettem az oldal hamarosan újra fog nyílni. Ezért kérném, hogy az erre járó visszatérők nézzek meg pm.es ládájukat. Gondolják végig , hogy mely karaktereikre van szükség, illetve, hogy igényt tartanak e rá.

Nyitás után, aki nem jelentkezett karakteréért inaktívba fog kerülni, és ha esetleg fel szeretné ébreszteni Csipkerózsikáját megteheti. Kivételt képeznek ez alól a fontosabb karakterek, őket sajnos újra kell hirdetnem, ha nyitásig nem jelentkeztek, hogy igényt tartanátok rá. Viszont , ha szeretnétek és még szabad az adott karakter természetes újra birtokba vehetitek.

Bárkinek kérdése van forduljon hozzám bátran. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 163
Join date : 2015. Dec. 26.

 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitimeSzomb. Júl. 15, 2017 7:09 pm

Kedves Mindenki!

Sajnos technikai gondok miatt úgy néz ki a dolog, hogy a fórumot költöztetnem kell. A sok kódolás után valami beragadt neki , és folyamatosan ahhoz tér vissza. Visszaállítás után pedig már egy egyszerűbb kódtól dől minden, és megint ugrik a beragadt dolgokhoz, amit nagyon nem értek miért teszi.

Amint meg van az új link, és az új oldal fogom jelezni számotokra

Még egy kis türelmet kérnék tőletek. Ígérem hó vége előtt még lesz minden.
Vissza az elejére Go down
https://desertempire.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





 Oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oldal hírei    Oldal hírei I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Oldal hírei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Desert Empire :: Általános tudnivalók :: Hírek , Újdonságok-
Ugrás: